Zmeny v sieti ejoin GO od 1. januára 2023

uw-file3

Neustále pracujeme na zlepšovaní služieb. Pre vašu spokojnosť a jednoduché nabíjanie


Za posledných 12 mesiacov sme našu sieť ejoin GO zahustili o nové lokality s AC nabíjaním a aj v spolupráci s obcami a MHSR sme nainštalovali viac ako tucet nových 25 kW DC staníc.


Zároveň sa nám podarilo spustiť prvú lokalitu s ultra-rýchlym nabíjaním s výkonom 120 kW pri nákupnom centre Arkadia v Trnave. Rovnaký výkon ponúkne aj nabíjacia stanica pred OC Madaras v Spišskej Novej Vsi, ktorá je krátko pred spustením.


Budúci rok plánujeme inštalovať v sieti ejoin GO naše nové DC stanice s výkonom 120+ kW na mnohých nových lokalitách, čím vybudujeme a rozšírime našu sieť ultra-rýchlych staníc pre čo najrýchlejšie nabíjanie počas vašich diaľkových presunov po Slovensku.


Meníme aj cenník nabíjania


Od 1. januára 2023 meníme aj náš cenník za nabíjanie. Od nového roka sa na našich AC nabíjacích staniciach nabijete za cenu 0,29 € / kWh a na DC nabíjacích staniciach za 0,39€ / kWh. Pre zákazníkov, ktorí našu sieť využívajú intenzívne, máme pripravenú špeciálnu ponuku. Ak nabijete mesačne nad 350 kWh, automaticky získavate zľavu 20% na celé nabíjanie.


Aplikácia ejoin GO


Tento rok bol pre nás, ale aj pre našich zákazníkov, veľmi dôležitý. Priniesli sme dlho očakávanú mobilnú aplikáciu, s ktorou môžete jednoducho a pohodlne nabiť, získavate prehľad nad obsadenosťou a dostupnosťou našich nabíjacích staníc, ale aj aktuálnou cenou za nabíjanie.


Platby za nabíjanie sú okamžité, bez mesačných faktúr alebo potreby RFID karty. Vďaka aplikácii tak máte svoje nabíjania dokonale pod kontrolou, rovnako ako aj sieť (nielen) našich nabíjacích staníc. 


Mobilnú aplikáciu ejoin GO si môžete stiahnuť už teraz v App Store alebo Google Play.