Výzva MHSR na podporu nabíjacej infraštruktúry

uw-file3

Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky zverejnilo výzvu z Plánu obnovy a odolnosti pre podporu nabíjacej infraštruktúry. Vďaka tejto výzve môžu mestá a samosprávy získať nabíjaciu infraštruktúru bezplatne, nakoľko intenzita pomoci je až do 100 % oprávnených výdavkov žiadateľa.

Cieľom výzvy je vybudovanie 1 800 AC a 160 DC verejne prístupných nabíjacích bodov a na tento účel je vyčlenených 10 236 000 eur bez DPH. Oprávnenými žiadateľmi sú obce a mestá nad 7 000 obyvateľov a nimi zriadené organizácie, okresné mestá a nimi zriadené organizácie, ako aj vyššie územné celky a nimi zriadené organizácie.

V ejoin máme dlhoročné skúsenosti s budovaním a prevádzkou siete nabíjacích staníc. Navyše, nami inštalované nabíjacie stanice sú zo Slovenska, keďže si ich vyvíjame a vyrábame sami v našom závode v Dubnici nad Váhom a v Žiline.

V predchádzajúcich výzvach sme boli úspešní pri takmer 50 obciach, ktorým poskytujeme naše služby. Naše nabíjacie stanice sme úspešným žiadateľom dodali a zároveň sa staráme o ich prevádzku už niekoľko rokov.

E-mobilita expanduje rýchlym tempom, pričom práve vďaka výzve z Plánu obnovy môžete rozšíriť služby pre obyvateľov Vášho mesta o dôležité nabíjacie body pre súčasných, ale aj budúcich majiteľov elektromobilov. Ide o jedinečnú príležitosť ako získať významnú infraštruktúru bezplatne. Dopyt po nabíjacích staniciach sa bude časom zvyšovať, pričom inštalácia tejto infraštruktúry bude časom nevyhnutná.

Okrem nabíjacích staníc poskytujeme aj komplexné riešenia na ich správu, vrátane vysporiadania platby za nabíjanie, ktorá putuje okamžite na účet majiteľa stanice. Okrem štandardných riešení ponúkame aj možnosť implementácie platobného terminálu.

Radi pomôžeme aj Vám s prípravou projektu, inštaláciou staníc, ako aj prevádzkou. Ozvite sa nám na e-mail info@ejoin.eu alebo na telefónnom čísle +421424111111 a dohodneme si osobné stretnutie.

Naše realizácie pre obce a mestá:

Hriňová

Veľký Cetín

Sládkovičovo

Dlhá nad Oravou

Oravský Podzámok